Kontaktai / Contacts


+37063166751 (Aleksandr) aleksandr@romanovu.eu 
 
+37065202743 (Aleksej) aleksej@romanovu.eu

CompactDAQ


   National Instruments CompactDAQ yra modulinė duomenų surinkimo sistema, kuri suteikia galimybę gauti signalus iš jutiklių ir atlikti matavimus ant darbo stalo, lauke ir gamybos linijoje.

   CompactDAQ šasi gali valdyti laiko parametrus, sinchronizaciją ir duomenų perdavimą tarp iki aštuonių C serijos įvesties/išvesties modulius iš išorės arba tiesiogiai iš kompiuterio. Vienas CompactDAQ šasi tuo pačių metu gali valdyti keletą laiko parametrų, paleisti iki septynių nepriklausomų laike uždavinių signalų įvesčiai/išvesčiai. Pavyzdžiui, galima įdiegti 75 S/sek termoporos modulį kartu su 51,2 KS/s pagreičio matavimo moduliu ir surinkti iš abiejų modulių signalus tuo pačiu metu.

   Kiekvienas C serijos matavimo ir valdymo modulis yra specialiai sukurtas tam tikram elektros arba jutiklio matavimui ir yra turi signalo keitiklį, ryšio ir suderinimo grandines viename patikimame korpuse. Signalų suderinimas, pavyzdžiui, stiprinimas, filtravimas, sužadinimas ir izoliacija, yra labai svarbus siekiant tikslių jutiklio matavimų. Galima lengvai išgauti signalus iš termoporų, varžos temperatūros detektorių (RTDs), spaudimo, pagreičio, mikrofonai ir daugelio kitų jutiklių, panaudojant atitinkamą C serijos modulį.

   Programinę įrangą, reikalingą bet kuriai kompiuterinei duomenų surinkimo sistemai, sudaro atitinkamos tvarkyklės ir programų kūrimo aplinka. Tvarkyklės suteikia ryšį tarp kompiuterio ir duomenų surinkimo prietaiso, suteikiami programinei įrangai valdyti įrangą. Tvarkyklės turi įdiegtus modulius, vadinamus taikomųjų programų programavimo sąsaja (API), kuri suteikia galimybę valdyti įrangą iš programavimo aplinkos. Programavimo aplinkoje, galima vizualizuoti ir registruoti duomenis, automatizuoti bandymus, siųsti pavojaus signalus ir sudaryti išėjimo signalus. National Instruments CompactDAQ tvarkyklės yra sukurti NI-DAQmx tvarkyklių pagrindu, kuris naudoja tą patį API LabVIEW programinei įrangai, NI LabWindows™/CVI, Visual Studio .NET kalboms, ir ANSI C plėtrai.

   Daugiau informacijos apie CompactDAQ modulių sudėtį, jų pritaikymą ir paskutines naujienas galite gauti National Instruments puslapyje paspaudus šią nuorodą...