Kontaktai / Contacts


+37063166751 (Aleksandr) aleksandr@romanovu.eu 
 
+37065202743 (Aleksej) aleksej@romanovu.eu

Mokymai


   Kvalifikuoti "J. ir A. Romanovų" PĮ specialistai yra pasiruošę padėti perprasti National Instruments LabVIEW aplinkos programavimo ypatumus, naudotis specializuota technine įranga ir suderinti sistemas. Čia rasite kursų pavyzdžių, kuriuos paruošėme Jums ir Jūsų įmonės specialistams. Jūsų pageidavimu galime suderinti ir paruošti konkrečius Jūsų poreikius atitinkančius kursus, kurių pagrindą sudarytų bet kuris National Instruments kursas. Daugiau oficialių National Instruments mokymo kursų galite rasti paspaudę šią nuorodą...

 

LabView pagrindai I kursas

   Trumpas aprašymas:

   LabView pagrindų I kursas pristato LabView aplinką, jos savybes ir duomenų srautų programavimą. Šis kursas moko vartotoją testuoti ir matuoti, rinkti ir apdoroti duomenis, valdyti įrangą ir analizuoti matavimus taikant LabView. LabView pagrindų I kurso pabaigoje vartotojas galės kurti taikomas programas, naudodamasis pagrindiniais projektavimo šablonais ir architektūra, skirtais užklausti, apdoroti, atvaizduoti ir išsaugoti realius duomenis. Šis kursas yra greičiausias kelias pradėti efektyvų darbą su LabView. Praktikinis šio kurso formatas leidžia vartotojui greitai pritaikyti gautas žinias skirtingų problemų sprendimui.

   Atsiųsti pilną aprašymą...


 

LabView pagrindai II kursas

   Trumpas aprašymas:

   LabVIEW pagrindų II kursas moko kurti užbaigtas ir savarankiškas programas LabVIEW pagalba. Šis kursas yra LabVIEW pagrindų I kurso tęsinys ir pristato įprastas kūrimo technikas sėkmingam LabVIEW programų diegimui ir platinimui tyrimo, inžinerijos ir testavimo aplinkoms. Apžvelgiamos temos apima programų darbo optimizacijos technikas, tokias, kaip esamo kodo  pakartotinis panaudojimas, sudėtingesnių bylų įvesties/išvesties funkcijų tyrimas, duomenų valdymo principai ir klaidų valdymo pavyzdžius. Šis kursas yra tiesiogiai skirtas LabVIEW funkcionalumo apžvalgai bei suteikia visas žinias nuosavų programų kūrimui.

   Atsiųsti pilną aprašymą...


 

Duomenų surinkimo ir signalų suderinimo kursas

   Trumpas aprašymas:

   Šis kursas suteikia duomenų surinkimo ir signalų suderinimo pagrindus, naudojantis LabVIEW ir DAQ plokštėmis. Šio kurso metu klausytojai įgauna praktinės patirties diegti bei konfigūruoti duomenų surinkimo techninę įrangą bei mokosi panaudoti duomenų surinkimo programines funkcijas programų kurime. Nors kurso metu bus dirbama LabVIEW aplinkoje, kitų programinių aplinkų vartotojai išmoks panaudoti NI-DAQmx API programines funkcijas atliekat analoginę įvestį, trigerių nuskaitymą ir įrašymą, signalų suderinimą, signalų apdorojimą, analoginę išvestį, skaitmeninį įvestį/išvestį.

    Atsiųsti pilną aprašymą...