Kontaktai / Contacts


+37063166751 (Aleksandr) aleksandr@romanovu.eu 
 
+37065202743 (Aleksej) aleksej@romanovu.eu

Laboratoriniai darbai

 
      „J. Ir A. Romanovų“ PĮ paruošė „Elektronikos praktinių darbų“ mokymo priemonę, skirtą National Instruments ELVIS laboratorinei stotelei. Mokymo priemonėje pateikti LabVIEW analoginės ir skaitmeninės elektronikos praktiniai laboratoriniai darbai, atliekami naudojant virtualiuosius prietaisus. Knyga skirta studentams, besimokantiems pagal bakalaurų rengimo programą, diplomuotiems elektroninių prietaisų gamybos specialistams ir magistrantams, studijuojantiems discipliną „Elektronika ir mikroprocesorinė technika“. Knyga, kaip gretutinių disciplinų vadovėliu, gali naudotis ir kitų krypčių bei specialybių studentams, todėl visi laboratoriniai darbai pradedami trumpu teoriniu įvadu.

       Šis vadovėlis – bendras VPU FTF doc. S. Borodino ir Maskvos Radiotechnikos, Elektronikos ir Automatikos institutų – MIREA – katedros vedėjo prof. V. Batovrino bei doc. A. Bessonovo ir V. Moshkino leidinys. Autoriai dėkoja National Instruments atstovui Lietuvoje „J. ir A. Romanovų“ PĮ, VPU FTF darbuotojui A. Stasiukynui už vertingas pastabas terminijos klausimais.

 

    Čia rasite „Elektronikos praktinių darbų“ pavyzdžius PDF formate:
     1) Įžanga ir turinys. Atsiųsti PDF dokumentą...
     2) Pirmas laboratorinis darbas. Atsiųsti PDF dokumentą...


     Daugiau informacijos apie "J. ir A. Romanovu" PĮ siūlomus National Instruments ir partnerių laboratorinius darbus galite gauti National Instruments puslapyje paspaudus šią nuorodą...